Na kulinarno-kawiarnianej mapie Warszawy pojawiło się nowe, wyjątkowo aromatyczne miejsce.

Aroma Espresso BarJesteśmy pewni, że już po pierwszej wizycie – prędko zaczniecie planować kolejne. Pyszna kawa z własnej palarni a także wyborne przysmaki kuchni bliskowschodniej i śródziemnomorskiej – zawsze świeże, bo przyrządzane każdorazowo na zamówienie klienta, wyznaczają zupełnie nową jakość wśród warszawskich kawiarni. Aroma Espresso Bar, ul. Chmielna 1/3 – zapamiętajcie ten adres już dziś!


Kawiarnia przy Chmielnej jest już trzecią lokalizacją w Warszawie, otwartą pod szyldem sieci Aroma Espresso Bar. Jeszcze do niedawna brakowało w stolicy miejsc, w których można by było zjeść zdrowo, szybko i do tego pysznie. Za sprawą Aromy to już się zmieniło! Nie znajdziemy tam jednak zapakowanych w plastikowe pudełka sałatek czy kanapek, czekających w chłodziarce całymi dniami na to, by ktoś je kupił. W Aroma Espersso Bar każda sałatka i każda kanapka jest przygotowywana na bieżąco – tuż po zamówieniu przez klienta. Najwyższej jakości, świeże składniki i dopracowywane latami przepisy sprawiają, że nawet najbardziej wybredni smakosze nie będą w stanie oprzeć się serwowanym w Aromie potrawom. Na szczególną uwagę zasługuje chleb – wypiekany codziennie, według własnej, sprawdzonej receptury. Nie można też zapomnieć o kawie – to ona przecież stanowi serce Aromy! Swój wyjątkowy, intensywny smak zawdzięcza najwyższej jakości ziarnom oraz niezwykłej dbałości z jaką są one wypalane. Aroma Espresso Bar wyróżnia także wyjątkowa atmosfera, która tam panuje. Zespół Aromy jest pełen pasji, uśmiechu i pozytywnej energii. Chętnie odpowie na wszelkie pytania i zarekomenduje najlepsze zestawy.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów – pełne menu Aromy można zamawiać przez cały dzień. Dotyczy to także bardzo popularnych zestawów śniadaniowych. Aroma Espresso Bar szanuje czas swoich Klientów – dlatego oferta Aromy jest też dostępna w opcji na wynos – i to w bardzo atrakcyjnych cenach, bo w Aromie za dania na wynos, w żaden sposób się nie dopłaca. Dlatego jeśli jeszcze nie byliście na Chmielnej 1/3 – wybierzcie się tam koniecznie, a gwarantujemy Wam, że Wy też wkrótce zakochacie się w Aromie!

Z okazji zbliżających się Walentynek kawiarnie Aroma Espresso Bar przygotowały dla swoich Klientów specjalną promocję! 14 lutego, w godz. 16-22, przy zakupie jednego dania lub napoju z oferty kawiarni Aroma, drugie takie samo lub tańsze zamówienie dostaniecie w prezencie! Promocja dostępna będzie w kawiarniach Aroma Espresso Bar przy Chmielnej 1/3 oraz na Krakowskim Przedmieściu 7 i na ul. Kruczej 6/14.

Aroma Espresso Bar