Wydarzenia w Empik Junior 18 – 22 lutego

W  najbliższym czasie naszymi gośćmi będą: Damian Ukeje, Krzysztof Baranowski, Rafał Ziemkiewicz i prof. Leszek Balcerowicz.

image001DAMIAN UKEJE
18 lutego, godz. 18:00
Ukeje to solowy projekt Damiana Ukeje, szerszej publiczności znanego jako zwycięzca pierwszej edycji programu The Voice Of Poland. 26-letni muzyk wcześniej związany był z takimi zespołami jak: Jerry’s Hole Band, Trigger i Fat Belly Family. W The Voice Of Poland trafił do grupy Adama Nergala Darskiego i okazał się jednym z najbardziej charakterystycznych i szczerych głosów tego programu, czym natychmiast zaskarbił sobie sympatię widzów. W ostatnim odcinku bezkonkurencyjnie wyprzedził pozostałych finalistów i został zwycięzcą pierwszej edycji The Voice of Poland. Po wygranej całkowicie skoncentrował się na stworzeniu autorskiego materiału do swojej debiutanckiej płyty. Album promuje przebojowy singiel „Bezkrólewie”, o którym artysta mówi, że jest „fuzją buntu i rockowej szarpaniny”.

image003KRZYSZTOF BARANOWSKI
19 lutego, godz. 18:00
Zapraszamy na spotkanie z autorem książki „Wyścig do Newport”. Opisuje  ona międzynarodowe regaty przez Atlantyk widziane oczami pierwszego polskiego zawodnika, który w nich uczestniczył.

 

 
image005RAFAŁ A. ZIEMKIEWICZ
20 lutego, godz. 18:00
Zapraszamy na premierę książki „Uwarzałem że”.
Ziemkiewicz bardzo prywatny, jakiego nie było w żadnej z dotychczasowych książek. Po raz pierwszy w swoich tekstach odwołuje się do tak różnorodnych tematów aktualnych oraz wydarzeń niepolitycznych – literatury, obyczajów, światka celebryckiego.

image010PROF. LESZEK BALCEROWICZ
22 lutego, godz. 18:00
Odpowiedzią na antywolnościowe presje, które występują w demokracji, nie jest oczywiście odejście od demokracji i związanych z nią obywatelskich swobód, lecz obrona zagrożonych wolności w ramach demokracji i społeczeństwa obywatelskiego. Wymaga to stałych systematycznych i profesjonalnych działań, bo antywolnościowe presje nigdy nie ustaną. A zatem walka o wolność nigdy się nie skończy – chyba że pozwolimy jej zginąć.

najbliższym czasie naszymi gośćmi będą: Damian Ukeje, Krzysztof Baranowski, Rafał Ziemkiewicz i prof. Leszek Balcerowicz