Abercrombie & fitch otwiera pierwszy sklep hollister w Polsce – w Warszawie

image001Już w piątek, 25 stycznia, Abercrombie & Fitch Co. przeniesie Południową Kalifornię do stolicy Polski, Warszawy. Tego dnia w Galerii Mokotów zostanie otwarty sklep Hollister. Będzie to pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej salon tej marki, znanej z klasycznego, nieoficjalnego i swobodnego stylu odzieży, inspirowanej Południową Kalifornią.


291992g1_3M2_72x96.inddOtwarcie sklepu planowane jest na godzinę 10:00. Przyjęcie rozpocznie otwarcie drzwi sklepu przez
przystojnych ratowników Hollister’a. Przybądź wcześniej, aby być wśród pierwszych, którzy zasmakują Południowej Kalifornii w Polsce!
Fanów marki zachęcamy do odwiedzania stron Hollister’a na portalu Facebook i Twitter – Facebook.com/Hollister i @HollisterCo. Tam również będzie można śledzić wydarzenia z dnia otwarcia!
Abercrombie & Fitch Co. posiada w sumie 1067 sklepów (informacje z końca trzeciego kwartału 2012 r.) W Stanach Zjednoczonych znajduje się 278 sklepów Abercrombie & Fitch, 154 sklepów abercrombie dla dzieci, 486 sklepów Hollister Co. i 18 Gilly Hicks. Dotychczas na świecie, prócz Stanów Zjednoczonych, zostało otwartych 17 sklepów Abercrombie & Fitch, 6 sklepów dziecięcych abercrombie, aż 101 salonów Hollister Co. i 7 salonów Gilly Hicks. Prowadzona jest także sprzedaż internetowa na stronach: www.abercrombie.com, www.abercrombiekids.com, www.hollisterco.com i
www.gillyhicks.com.